• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 38)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40917 Odpovědět
    Koudy
    Host

    Souhlas, já jsem od nich taky půjčku bral, ale z toho důvodu, že je u nich podobný rozpětí jako je u banky, jenže v bance mi to neumožnili, tak jsem sáhl po možnosti Acemy kvůli penězům a splácet to po těch 20 let, je to šílený to uznávám, ale jinak se nedalo.

    #46074 Odpovědět
    Robin
    Host

    Je to podobný ve více směrech, třeba i s tím ručením. Známýmu rodiče ručili jejich domem u banky na hypo, tady ručím vlastním a dostal jsem podobný peníze bez problému.

    #50848 Odpovědět
    Aleš
    Host

    Mně teda neschválili úplně celou částku, co jsem chtěl, ale i tak jsem si od nich půjčku vzal, protože to dělalo většinu peněz, který jsem akutně potřeboval. Ten drobný zbytek jsem pořešil přes kamaráda.

    #55215 Odpovědět
    šimon
    Host

    Aleši, jak dlouho jste čekal na to, než vám byli schopný říct, že vám půjčku dají? Čeká se na to nějak dlouho?

    #55352 Odpovědět
    Aleš
    Host

    Mně to nepřišlo, že by to bylo nějak moc dlouho, nějaký 4 dny to byli a v dalším týdnu byly peníze.

    #56881 Odpovědět
    Maťo
    Host

    Měl jsem to podobně a ono bude záležet i na tom, kolik od nich budete chtít půjčit. Asi nečekejte stejný podmínky u půjčky na pár tisíc jako u půjčky na x set tisíc, to prostě ani není možný čekat. Proto podle mě tomu odpovídá i ta doba na vyrozumění, jestli vám půjčku vůbec dají. Takže čtyři dny jsou fakt v pohodě, taky jsem to tak nějak měl.

    #58719 Odpovědět
    šimon
    Host

    Tak to je dobré, to jsem myslel, že jim to může trvat klidně i déle s vyjádřením. Hold asi když se všechno doručí co k tomu chtějí, tak to jde.

    #61441 Odpovědět
    Mirek
    Host

    Upřímně řečeno není vůbec jednoduchý vybrat od koho si peníze půjčit, přitom množství co dneska je nabídek. Takže jsem šel jen po velkých rybách a Acemu finálně vybral kvůli stabilitě a finančnímu zázemí, co jsem si byl schopný dohledat.

    #61552 Odpovědět
    Tomtom
    Host

    Chce to obezřetnost a studovat podmínky. Nic lepšího asi nedoporučím. Acema je ve svym oboru už dlouho a má kapacity, kdy umí zachránit i v horších situacích, že třeba ani půjčka z rodiny nevyjde a o bance ani nemluvě.

    #61637 Odpovědět
    Rostislav
    Host

    To znám a byl to můj případ, kdy jsem s nimi měl schůzku ohledně peněz do firmy, banky jsem v podstatě úplně obešel, protože to by pro mě byla akorát ztráta času. Je to na pár dní, ale v podstatě peníze umí zařídit daleko rychleji než jsem čekal, takže jsem pak hnedka mohl konat v rámci firmy dál. R.

    #61790 Odpovědět
    Jakub Mašín
    Host

    Pro mě bylo super, že jsem od nich měl jednak hotovost a pak zbytek na účet. Tuhle možnost moc společností nemělo, takže i proto jsem to začal řešit s nimi.

    #61979 Odpovědět
    Volko
    Host

    Tohle pro mě asi úplně rozhodující nebylo, ale chápu, že to pro někoho může byt prima, když potřebuje hnedka něco platit. Mně spíš šlo o nízký splátky, kterými i při vyšší půjčce byli ochotný schválit.

    #62211 Odpovědět
    David
    Host

    Neměl jsem problém se u nich domluvit na rozumných splátkách, dali mi několik návrhů i s dobou na kterou to vycházelo a pak jsem jim z toho jeden odkýval. Staví to individuálně, což je výhoda společnosti.

    #62397 Odpovědět
    Luky
    Host

    Už jim úvěr splácím nějaký 6. rok a stále za mě ok, nic se mi nezměnilo.

    #62664 Odpovědět
    Pellek
    Host

    Já mám za sebou rok a ani nechci aby se mi v průběhu něco upravovalo, jako vím, že to klidně může nastat, ale tak jak to je teď, mi maximálně vyhovuje a hlavně mám na tom postavený i svoje další plány, aby vše vyšlo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 38)
Odpověď na: Acema zkušenosti
Osobní informace: