Úvodní stránka Fóra Nakupování Zajímavé slevové akce Pamětní medaile zdarma od Národní Pokladnice

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 32)
  • Autor
    Příspěvky
  • #62290 Odpovědět
    Miroslav
    Host

    Celkově oceňuji, co u nich jde najít za pěkné produkty a to nejen z numizmatů, ale i šperky třeba, na ty už jsem se taky díval pro manželku.

    #62342 Odpovědět
    PETR
    Host

    Před Vánocemi se mi to vždycky nejvíc hodí, že u nich můžu najít i něco pro ženu a případně to spláchnout v jedné objednávce. Nemají to předražené a radost jsem zatím udělal i drobností.

    #62444 Odpovědět
    Miroslav
    Host

    Taky se těším s čím letos přijdou, klasicky budu objednávat, teda pokud bude v nabídce adventní kalendář, ten už je u mě takovou klasikou před Vánoci. Dál se nechám nadílkou pokladnice překvapit.

    #62478 Odpovědět
    Majkl
    Host

    Adventní kalendář jsem tam u nich zatím neviděl, ale vím, že ho dělají, nicméně v měsíční nabídce jsem náhodou objevil, že už u nich jde objednat stolní kalendář se 12 mincemi zvěrokruhu a je za solidní cenu, tak ho asi jako dárek někomu zvážím.

    #62572 Odpovědět
    Leoš
    Host

    To je ještě poměrně brzo na něj, ale také ho vždy očekávám. Baví mě ten nápad a i co tam bude za mince.

    #62824 Odpovědět
    rostejr
    Host

    No na to že je skoro půlka listopadu a ještě ho v nabídce nemají, tak začínám trochu pochybovat, že ho letos vůbec budou mít. No zatím mám v objednávce kalendář starověké kultury na zeď, tak aspoň nějaká útěcha 😀 nicméně to furt sleduji 🙂

    #63383 Odpovědět
    Lakym
    Host

    Tak letošní vánoční nabídka úplně minimální, docela mě tím překvapili. Vždy jsem před svátky objednával a letos jsem objevil jen disneyovku. Mince krásná, za dobré peníze, ale do mé sbírky úplně nezapadá, takže nic. Tak snad přijdou s něčím novým po novém roce.

    #63445 Odpovědět
    Líba
    Host

    Já jsem si udělala radost vánoční vločkou. Hlavně mi to stihli dodat do Vánoc, z toho jsem asi měla největší strach, když je ten šrumec, aby to pošta stihla, ale přišlo to. 🙂

    #63636 Odpovědět
    Karol
    Host

    Objednávám u nich vždycky před Vánoci a zatím pokaždé mi to stihli doručit.

    #63874 Odpovědět
    Přemek
    Host

    U mě všechny dosavadní nákupy na Národní pokladnici proběhly bez problémů, mince přišly nepoškozené v perfektním stavu v souladu s tím, co měli uvedeno na stránkách a ceny mi až na některé výjimečné kousky přijdou adekvátní. Ale klidně bych i uvítal kdyby se objevila nějaká slevová akce.

    #63977 Odpovědět
    siřan
    Host

    Takový akce taky mívají a všiml jsem si, že kolikrát když nějakou minci nemůžou delší dobu vyprodat, tak u ní sníží cenu. Nevím, jestli třeba teď tam nějakou takovou mají, ale rozdíl bývá většinou dost znát.

    #64263 Odpovědět
    Dan
    Host

    Tak to ani nevím, většinou když mě u Národní pokladnice nějaká mince zaujme, tak jí chci mít hned a bez čekání. Samozřejmě mám svůj finanční limit, do kterého nakupuji, protože v tom zas nechci nechat všechno a mít i něco na rohlíky, ale mám už od nich doma solidní výběr, za který se opravdu nemusím stydět.

    #64673 Odpovědět
    Šebo
    Host

    Tak asi každý máme nějaké své limity, do kterých můžeme nakupovat, ale jestli si aktuálně chcete koupit něco nového jako já, tak zrovna na Národní pokladnici prodávají za úplně směšných 49,- korun medaili s hymnou. Jako to už si opravdu podle mě může pořídit každý. A ražba je vydařená.

    #66138 Odpovědět
    Matěj Prokeš
    Host

    Nedělá mi tu problém nechat za pěkný kousek i několik tisíc, ale taky ne vždy mám potřebu tam nechat tolik peněz a když mě mince či medaile zaujme svojí ražbou, tak si jí klidně pořídím i za těch pár peněz. Národní pokladnice má pěkné medaile i ty, za který nic nechce.

    #66313 Odpovědět
    Stanik
    Host

    Já mám nejraději, když u nich je ta akce s mincí zadarmo. To si prostě nenechám ujít a mince vždycky zatím přišla jak měli na stránkách napsáno.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 32)
Odpověď na: Pamětní medaile zdarma od Národní Pokladnice
Osobní informace: