Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Energie Topení Plyn od bezDodavatele

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 46. až 59. (celkem z 59)
  • Autor
    Příspěvky
  • #62404 Odpovědět
    Vojtěch
    Host

    Ani nevím, kdo jiný by mi dneska byl schopný nabídnout MWh plynu za 1771 Kč. To je prostě snad jen tady u BD.

    #62580 Odpovědět
    Zdeněk
    Host

    Po přestěhování máme teďka taky na baráku plyn, tak jsem k tomu hledal i adekvátního dodavatele přes léto, abych měl za zimu zařízeno a tím že bezdodavatele zavedli tu měsíční cenu i u plynu, tak jsem tak nechal u nich účtovat a je to, co jsem chtěl.

    #62736 Odpovědět
    Marek Liberda
    Host

    Koukal jsem se teďka na listopadovou cenu a docela dost mě zaujala ta jejich novinka zimního fixu co nahodili od října na šest měsíců s tím, že to vychází pro mě u topení plynem s DPH na 1996,5,-/MWh. Jako jestli tohle mi budou schopný potvrdit i telefonicky a bude možnost přechodu, tak na to jdu.

    #62808 Odpovědět
    Michal J.
    Host

    Marku, to mi přijde jako dobrá cena a je to s podmínkou nějakého závazku?

    #62827 Odpovědět
    Marek Liberda
    Host

    Bezdodavatele tuším, že snad nemají u žádného tarifu nějaký závazek. Každopádně ten zimní mi i oni potvrdili, že je se smlouvou na dobu neurčitou, což je super.

    #63478 Odpovědět
    Vojtěch
    Host

    Nevím jak vy, ale lednová cena plynu mě příjemně překvapila, je fakt, že je teda dost teplo na začátek roku, tak ani doma tolik netopíme, ale za 1709,- MWh je o dost příjemnější si pak přitopit. Čekal jsem, že v tuhle dobu bude daleko hůř.

    #63853 Odpovědět
    František
    Host

    Kdo by to čekal, že to bude v zimě takhle padat. Já si nestěžuju a to jsem chvíli zvažoval i tu zimní nabídku a nakonec jsem toho ani nevyužil a jsem na tom mnohem líp s tou proměnlivou cenou jak padá teď. Ale stejnak to platilo jen do konce března, tak už to nebude na moc dlouho.

    #64185 Odpovědět
    Holoun
    Host

    Letos byla zima hodně v pohodě, to překvapilo asi každýho. A to nejen na počasí ale vážně i s těmi cenami se to nijak netrhlo. Já žádný zimní fix neměl, zůstal jsem na původním měsíčním a je to paráda. V rodině jsem to poslal taky dál, protože jsme to řešili a platili daleko víc než já.

    #64613 Odpovědět
    Broněk
    Host

    Mohu se zeptat, jaké u nich byly v předchozích měsících ceny plynu? Nebo se to dá ještě někde zpětně zjistit?

    #64635 Odpovědět
    Holoun
    Host

    Nevím jak daleko chcete ceny, ale za poslední tři měsíce to bylo nejvýš v únoru za 1557,-, květen je čerstvě nahlášený za 1497,-, což oproti dubnu trošku povylezlo, ale za mě stále cena ok.

    #64672 Odpovědět
    Broněk
    Host

    Díky za odpověď a to jsou ceny z DPH nebo bez? Možná by to bylo dobré k tomu napsat.

    #64683 Odpovědět
    Holoun
    Host

    Dobře pardon, jsou to ceny včetně DPH, proto i píšu, že jsou stále dobré.

    #65766 Odpovědět
    Riky
    Host

    Mně se teďka počítá rok, co jsem u BezDodavatele na tarifu s měsíční cenou a třeba že bych se rád dostal jednou přímo na spot, tak tohle mi ho slušně nahrazuje. Dokonce jsem aj četl, že to vyšlo v porovnání s ročním fixem líp se střídavou cenou. Takže je fakt zbytečnost se vázat s pevnou smlouvou.

    #66706 Odpovědět
    Matěj
    Host

    Na ty ceny, co u tohohle tarifu jsou, si nemůžu vůbec stěžovat, ani dlouhý fixy takový nemají.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 46. až 59. (celkem z 59)
Odpověď na: Plyn od bezDodavatele
Osobní informace: